Chłopcy

Od piątku do niedzieli na halach w Milówce i Węgierskiej Górce 24 drużyny podzielone na 2 kategorie U-11 i U-13 toczyły fantastyczne boje pełne dramaturgii i emocji. Hale wypełnione były przez świetnych kibiców którzy przez cały weekend zagrzewali swoje drużyny do zwycięstwa. Mnóstwo meczy, wiele pięknych akcji i bramek i przede wszystkim wspaniała atmosfera i otoczka turnieju która zostanie na pewno zapamiętana przez przybyłych w Beskidy gości. Najlepszą drużyną w klasyfikacji u-11 okazała się Pogoń Ruda Śląska, która w ostatnich sekundach zdobyła bramkę pokonując gospodarzy turnieju – UKS Lisek Milówkę 1:0. Natomiast w starszej kategorii w finale odbyły się derby Bielska-Białej . Ostatecznie lepsi okazali się młodzi piłkarze Podbeskidzia pokonując swoich kolegów z Rekordu Bielska-Białej 4:1.

14. MKS Zaborze Zabrze II

Najlepszy zawodnik U-11: KAMIL WĘGLARZ (UKS LISEK MILÓWKA)
Najlepszy bramkarz U-11: KACPER JASNOCH (POGOŃ RUDA ŚLĄSKA)
Najlepszy strzelec U-11: ARTUR PROKSA (FUTSAL WĘGIERSKA GÓRKA)

14. Piast Cieszyn II

Najlepszy zawodnik U-13: SZYMON NOGŁY (KS ŚWIERKLANY)
Najlepszy bramkarz U-13: TYMON BOROŃ (REKORD BIELSKO-BIAŁA)
Najlepszy strzelec U-13: JAKUB BIEDROŃSKI (PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA)

Dziewczyny

Piast Skawina w kat. U-13 oraz Mitech Żywiec w kat.U-16 podobnie jak w zeszłej edycji okazują się najleszpymi zespołami w Mundialito. Obydwa turnieje stały na bardzo wysokim poziomie , można smiało stwierdzić patrząc na profesjonalizm druzyn uczestniczących turnieju ora klasę sportową zawodniczek że piłka w wydaniu dziewczyn rozwija się w dobrym kierunku .

W kat.U-13 dramaturgia spotkań rozgrzewała do czerwoności liczną widownie w turnieju pełnym napieć i nagłych zwrotów akcji najlepiej poradził sobie zespół Piasta Skawina który wygrał turniej tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek z Golem Częstochowa na trzecim robes d’été miejscu uplasował się zespół AZS Wrocław.

W kat. U-16 drużyną wiodącą był Mitech Żywiec który zdobył w całym turnieju aż 28 bramek co jest nie lada wyczynem w gronie tak dobrych zespołów na drugim miejscu uplasowała się największa rewelacja turnieju Gawra Maciejkowice a trzecie miejsce zajęła drużyna Piastu Wołowice.