Mundialito 2017

Rekordowa liczba drużyn i zawodniczek genialna atmosfera oraz co najważniejsze bardzo wysoki poziom sportowy drużyn sprawiły że 8 edycja turnieju MUNDIALITO dziewczyn zostanie w pamięci wszystkim uczestnikom zmagań na długo. Każdy mecz miał swoją niezwykła historię a dramaturgia niektórych spotkań sprawiała że wypełnione po brzegi w sobotę i niedzielę kibicami hala sportowa w Milówce ani przez moment nie mogła narzekać na nudę. W turnieju dziewczyn z rocznika 2005 i młodszych zwyciężył zespół AZS WAŁBRZYCH przed Mitechem Żywiec oraz AP Przeciszów natomiast w turnieju rocznika 2002 zwyciężyła AP WISŁA BRZEŹNICA, drugie miejsce zajęła drużyna STRADOM CZĘSTOCHOWA a na najniższym stopniu podium rywalizację ukończył rywalizację MITECH ŻYWIEC.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA U-13

  1. AZS PWSZ WAŁBRZYCH
  2. MITECH ŻYWIEC
  3. AP PRZECISZÓW
  4. STRADOM CZĘSTOCHOWA

MIEJSCA 5-10
WISŁA BRZEŹNICA, HERKULES KOCHANOWICE, GIMNAZJUM ISTEBNA , ZAMECZEK CZERNICA, PANDA ANDRYCHÓW, POLONIA BYTOM
WYRÓŻNINIENIA INDYWIDUALNE
KRÓLOWA STRZELCÓW: DARIA MATUSZEWSKA (AZS PWSZ WAŁBRZYCH)
MVP TURNIEJU: MARTA TALIK (TS MITECH ŻYWIEC)
NAJLEPSZA BRAMKARKA: KATARZYNA GABRIEL ( STRADOM CZĘSTOCHOWA)

KOŃCOWA KLASYFIKACJA U-16

  1. WISŁA BRZEŹNICA
  2. STRADOM CZĘSTCHOWA
  3. MITECH ŻYWIEC
  4. PANDA ROCZYNY

MIEJSCA 5-10
HERKULES KOCHANOWICE, GIMNAZJUM ISTEBNA , POLONIA BYTOM, AZS WAŁBRZYCH, LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA, BORY PIETRZYKOWICE

WYRÓŻNINIENIA INDYWIDUALNE

KRÓLOWA STRZELCÓW: KINGA PAWLICA (AZS PWSZ WAŁBRZYCH)
MVP TURNIEJU: BOŻENKA KUROWSKA (TS MITECH ŻYWIEC)
NAJLEPSZA BRAMKARKA: MAŁGORZATA JUSZCZYK (STRADOM CZESTOCHOWA)

MUNDIALITO 8 KATEGORII CHŁOPCÓW U-13 , U-10 CHŁOPCÓW
Za nami 8 edycja MUNDIALITO , turniej chłopaków przyciągnął do Milówki i Węgierskiej Górki rekordową liczbę gości przez co halę niemal przez cały czas były wypełnione po brzegi a emocje jak zwykle podczas turnieju sięgały zenitu . W rozgrywkach rocznika 2005 najlepszym zespołem tak jak rok temu okazał się TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA który w finale po rzutach karnych pokonał rewelację turnieju zespół Naprzodu Rydułtowy, na trzecim miejscu podium uplasowała się Spójnia Zebrzydowice która także po karnych pokonała zespół UKS LISEK MILÓWKA . W roczniku 2008 drużyna SMS ŻYWIEC także obroniła tytuł z przed roku pokonując zespół WILCZKÓW WILKOWICE . Na najniższym stopniu podium rywalizację zakończył UKS LISEK MILÓWKA który pokonał w meczu o „3 miejsce „ Rekord Bielsko Biała.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA FINAŁÓW

ROCZNIK 2005
1. METAL WG
2. NAPRZÓD RYDUŁTOWY
3. SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
4. LISEK MILÓWKA
5. GKS KATOWICE
6. AMT ŻYWIEC
7. AP BIELIK
8. HERKULES KOCHANOWICE
9. MFK DOLNY KUBIN (SŁOWACJA) – ZWYCIĘZCA FINAŁÓW „LIGI EUROPY”
10. NIEPOKORNI ORZESZE
11. SK HRANICE (CZECHY)
12. ZAMECZEK CZERNICA
13. REKORD BIELSKO BIAŁA
14. GLKS WILKOWICE
15. MKS ZABRZE
16. POMERANIA GDAŃSK
MVP TURNIEJU : MICHAŁ JANOSZ (NAPRÓD RYDUŁTOWY)
NAJLEPSZY STRZELEC : KACPER PAWLUS ( METAL WG)
NAJLEPSZY BRAMKARZ : WOJCIECH ZBOREK ( SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE)

ROCZNIK 2008
1.SMS ŻYWIEC⚽?
2.WILCZKI WILKOWICE
3.LISEK MILÓWKA
4.REKORD BIELSKO BIAŁA
5.HERKULES KOCHANOWICE
6.FUTSAL WĘGIERSKA GÓRKA
7.POMERANIA GDAŃSK
8.SMERFIKI ŁODYGOWICE
9.AP BIELIK – ZWYCIĘZCA FINAŁÓW „LIGI EUROPY”
10.MFK DOLNY KUBIN (SŁOWACJA)
11.FOOTBAL PROJECT
12.SPÓJNIA BIELSKO BIAŁA
13.FA ZAWIERCIE
14. JUNIOR KOSICE – SACA ( SŁOWACJA)
15.SK SOKOL USTI (CZECHY)
16.FA BIELSKO BIAŁA
MVP TURNIEJU : JAKUB MOTYKA (LISEK MILÓWKA)
NAJLEPSZY STRZELEC : ZOSIA DUBIEL ( HERKULES KOCHANOWICE)
NAJLEPSZY BRAMKARZ : KRZYSIU DREWNIAK ( SMS ŻYWIEC)


Główny Sponsor

R-gol

Organizatorzy Turnieju

UKS Milówka
Gmina milówka
Węgierska górka

Patroni Medialni

Kronika

Nasi partnerzy

Tycjan
Ig-stal
ASZAS
Pod Baranią
Geologus
Usuwanie wgnieceń
Mitech
Geki Dsgn