Mundialito 2019

Turniej dziewczyn U-11 (2009 i młodsze)

Końcowa Klasyfikacja

  1. Unia Opole
  2. KKS Katowice
  3. Mitech Żywiec
  4. Cracovia Kraków
  5. Ślęza Wrocław
  6. Kaja Opoczno
  7. MSK Namestovo (SVK)
  8. Bory Pietrzykowice
  9. Trójka Górsk
  10. Dragon Miszkowice

Najlepsza zawodniczka : Kinga Blaut (Mitech Żywiec)

Najlepsza bramkarka : Hanna Buchta ( Unia Opole)

Najlepsza strzelczyni : Milena Koczur ( Cracowia Kraków)

Końcowa Klasyfikacja U-15 ( 2005 i młodsze)

  1. KSB Lędziny
  2. Wierzbowianka Wierzbno
  3. Kaja Opoczno
  4. UKKS Istebna
  5. Mitech Żywiec
  6. Unia Opole
  7. Gol Częstochowa
  8. Skra Częstochowa
  9. Ślęza Wrocław
  10. Sparta Biłgoraj

Najlepsza zawodniczka : Emilia Waleris (KSB Lędziny)

Najlepsza bramkarka : Karolina Grzywacz (Kaja Opoczno)

Najlepsza strzelczyni : Julia Zielińska ( Wierzbowianka Wierzbno)

Turniej chłopców 

Końcowa klasyfikacja U-10 (2010 i młodsi)

  1. Rekord Bielsko Biała
  2. Lisek Milówka
  3. Stadion Śląski Chorzów
  4. MSK Namestovo (SVK)

Miejsca 5-8 : Pomerania Gdańsk, Kuźnia Ustroń, Orzeł Moszczenica, KS Świerklny

Zwycięzca „Finałów pocieszenia” – Orzeł Łękawica

Miejsca 10-16: Beskid Gilowice, Dinamo Pribovce (SVK), MFK Dolny Kubin (SVK), Smerfiki Łodygowice, Spójnia Zebrzydowice, Herkules Kochanowice, GLKS Wilkowice

Najlepszy zawodnik: Szczepan Wojtas (Lisek Milówka)

Najlepszy strzelec: Adam Laskoś (Rekord Bielsko Biała)

Najlepszy bramkarz: Antoni Konior (Stadion Śląski Chorzów)

Końcowa klasyfikacja U-12 (2008 i młodsi)

  1. Wilczki Wilkowice
  2. MSK Namestovo (SVK)
  3. Lisek Milówka
  4. Slovan Havirov (CZ)

Miejsca 5-8 : Samorin Samoria (SVK), Pomerania Gdańsk, Stadion Śląski Chorzów, Rekord Bielsko Biała

Zwycięzca „Finałów pocieszenia” – Babia Góra Sucha Beskidzka

Miejsca 10-16: Beskid Gilowice, Kadra Skoczów, Junior Kosice (SVK), AP Bielik, Herkules Kochanowice, Wawel Wirek, FC Komorów

Najlepszy zawodnik:Dawid Mardaus ( Wilczki Wilkowice)

Najlepszy strzelec: Jakub Motyka (Lisek Milówka)

Najlepszy bramkarz: Bartolomej Straka (MSK Namestovo)


Organizator Turnieju

UKS Milówka

Patronat

Posły
Wójty

Mecenasi Turnieju

PZU
Brothers
Lokum
R-gol
Geologus
Geki Dsgn