Program

Program „Mundialito dla malucha” 28.11.2020 (sobota)

7:40 – 8:00 – Weryfikacja uczestników turnieju rocznika 2010 (wejść na halę mogą tylko zawodnicy ujęci na liście zgłoszeniowej, na podstawie podpisanego przez opiekunów oświadczenia Covid + dwie osoby ze sztabu szkoleniowego)

8:00 – Rozpoczęcie turnieju

8:10- 10:10 – Mecze turniejowe

10:10 – Ceremonia zakończenia turnieju rocznika 2014

10:00-10:20 – Weryfikacja uczestników turnieju rocznika 2013 (wejść na halę mogą tylko zawodnicy ujęci na liście zgłoszeniowej, na podstawie podpisanego przez opiekunów oświadczenia Covid + dwie osoby ze sztabu szkoleniowego)

10:30-14:00 – Mecze turniejowe

14:00 – Ceremonia zakończenia turnieju rocznika 2014

14:00 -14:15 – Weryfikacja uczestników turnieju rocznika 2012 (wejść na halę mogą tylko zawodnicy ujęci na liście zgłoszeniowej, na podstawie podpisanego przez opiekunów oświadczenia Covid + dwie osoby ze sztabu szkoleniowego)

14:20-18:20 – Mecze turniejowe

18:20 – Ceremonia zakończenia turnieju rocznika 2012

Program turnieju dziewczyn

27.11.2020 (piątek)

14:00-16:00 – przyjazd drużyn, kwaterunek

16:10-16:45 – Weryfikacja drużyn kat.U-15 (według kolejności : 16:10-Wisła Brzeźnica I/II , 16:20- Ślęza Wrocław I/II )

16:45-18:15 – Mecze turniejowe kat.U-15 ( 6 spotkań pomiędzy zespołami przyjeżdzającymi na turniej w piątek)

17:50-18:20 – Weryfikacja drużyn kat.U-12 (według kolejności : 17:50 Ślęza Wrocław I, Ślęza Wrocław II 18:00 Tygryski Świętochłowice I i II , 18:10 Mitech Żywiec)

18:30 – 20:00 Mecze turniejowe kat.U-12 ( 6 spotkań pomiędzy zespołami przyjeżdzającymi na turniej w piątek)

18:30 – 20:30 – Kolacja

28.11.2020 (sobota)

7:00-9:00  – Śniadanie

8:00-13:30 – Mecze turniejowe kat.U-15 ( Weryfikacja zespołów : Mitech Żywiec, UKS Istebna, Unia Opole)

13:00-15:00 – obiad

13:45-19:30 – Mecze turniejowe kat. U-12 ( Weryfikacja zespołów : Unia Opole, Mitech Żywiec, UKS Lisek Milówka)

19:00-20:30 – kolacja

29.11.2020 (niedziela)

7:00-9:00 – śniadanie

8:00-9:45 – mecze o miejsca 5-8 kat.U-15 oraz dekoracja drużyn bezpośrednio po zakończeniu spotkań.

9:45-11:30 – mecze o miejsca 1-4 kat.U-15 oraz dekoracja drużyn bezpośrednio po zakończeniu spotkań.

11:30-13:00- obiad dla drużyn kat.U-15

11:30-13:15 – mecze o miejsca 5-8 kat.U-12 oraz dekoracja drużyn bezpośrednio po zakończeniu spotkań.

13:15 -15:00 – mecze o miejsca 1-4 kat.U-12 oraz dekoracja drużyn bezpośrednio po zakończeniu spotkań.

14:00-15:30 – obiad dla drużyn kat. U-12


Główny Sponsor

R-gol

Organizatorzy Turnieju

UKS Milówka
Gmina milówka
Węgierska górka

Patroni Medialni

Kronika

Nasi partnerzy

Tycjan
ASZAS
Pod Baranią
Geologus
Usuwanie wgnieceń
Mitech
Geki Dsgn