Za Nami ostatnia odsłona 14 edycji turnieju MUNDIALITO która na długie lata zostanie w Naszej pamięci. Fantastyczna atmosfera, wypełnione kibicami hale, emocje do ostatnich sekund zawodow   sprawiły że byliśmy świadkami wielkiego sportowego święta których punktem kulminacyjnym były dwa niesamowite mecze fianałowe w których zwycięzców  poznaliśmy dopiero po serii rzutów karnych. Tegoroczna edycja turnieju została objęta  patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Fundacji Orły Sportu, Fundacji Lotto im. Marii Konopackiej, Posła na sejm RP Grzegorza Gaży, Wójta Gminy Milówka Roberta Piętki oraz Wójta Gminy Węgierska Górka Piotra Tyrlika.

W kategroii U-11 wystąpiło 12 zespołów które w pierwszej fazie turnieju rywalizowały ze sobą w dwóch sześcio drużynowych grupach po zakończonej pierwszej fazie dwa najlepsze zespoły z kadej grup rywalizowało o zwycięstwo w MUNDIALITO, zespoły z miejsc 3,4 o Puchar Węgierskiej Górki a 5 i 6 drużyna o ” Puchar Milówki „. System rozgrywek sprawił że drugiego dnia na każdy zespół czekała potężna dawka pozytywnych emocji. Zwycięzcami ” Pucharu Milówki” został SMS Żywiec, „Pucharu Węgierskiej Górki ” Orawa Młoda Jabłonka natomiast wielkim zwycięzcą MUNDIALITO została słowacka drużyna Slovan Zabokreky która w finale po fantastycznym spotkaniu pokonał po serii rzutów karnych Lisek Milówka .

Wyróżnienienia indywidualne

MVP – Łukasz Tabiś ( Trójka Czechowice Dziedzice)

Najlpeszy strzelec – Nikodem Węglarz 16 bramek( Lisek Milówka )

Najlepszy bramkarz – Peter Jurosek ( Slovan Zabokraky)

Turniej kategorii U-13 toczył się według takich samych zasad jak w młodszej kategorii i dostarczył równie dużo  emocjii . W „Pucharze Milówki” triumfowała drużyna Koszarawy Żywiec , w „Pucharze Węgierskiej Górki zespół MSK Namestovo (SVK) natomiast wielkim zwycięzscą MUNDIALITO została Wisła Kraków która po karnych pokonała Liskek Milówka , w regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem 1-1. Na trzecim miejscu dzięki zwycięstwu nad Herkulesem Kochanowice 2-0  rywalizacje zakończyła Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska .