Za Nami 11 edycja turnieju Mundialito, która z pewnością była inna niż zwykle, zabrakło kibiców ale nie zabrakło wielkich emocji. W kategorii młodzik najlepszym zespołem okazał się Rekord Bielsko Biała natomiast w orlikach bezkonkurencyjna była drużyna SMS Żywiec.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w Naszym kraju po raz pierwszy w historii turnieju, zawody w  obu kategoriach odbyły się na innych halach , starsza rywalizowała w Węgierskiej Górce i po niezwykle zaciętych spotkaniach najlepszą drużyną okazał się Rekord Bielsko Biała na drugim miejscu podium rywalizację zakończył UKS Lisek Milówka a na trzecim Górnik Nowe Miasto Wałbrzych. W Milówce swoje mecze rozgrywali orlicy i w tych zawodach bezkonkurencyjny okazał się zespół SMS Żywiec który w rundzie finałowej okazał się lepszy od drużyn FP Nowa Wieś, Kuźni Ustroń i Liska Milówka.

Końcowa klasyfikacja U-13

  1. Rekord Bielsko Biała
  2. Lisek Milówka
  3. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  4. Kuźnia Ustroń
  5. Rekord Bielsko Biała II

Miejsca 6-14 : Wawel Wirek, Herkules Kochanowice, GLKS Wilkowice, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych II, Slavia Ruda Śląska I, Lisek Milówka II, Kuźnia Ustroń II, Slavia Ruda Śląska II, Zbójnik Ujsoły.

Najlepszy zawodnik: Jakub Motyka (Lisek Milówka)

Najlepszy bramkarz: Maksymilian Pułkownik ( Górnik Nowe Miasto Wałbrzych)

Najlepszy strzelec: Patryk Walczak (Rekord Bielsko Biała)

Końcowa klasyfikacja U-11

  1. SMS Żywiec
  2. FP Nowa Wieś
  3. Kuźnia Ustroń
  4. Lisek Milówka
  5. Gwiazda Ruda Śląska

Miejsca 6-16: Wawel Wirek II, Lisek Milówka II, GLKS Wilkowice, AP Zone, Herkules Kochanowice, Świt Cięcina, Orzeł Łękawica, SMS Żywiec, SMS Żywiec II, AP Zone, Mitech Żywiec

Najlepszy strzelec: Arkadiusz Lejawa ( SMS Żywiec)

Najlepszy zawodnik: Daniel Górniok (Kuźnia Ustroń)

Najlepszy bramkarz: Karol Martyniak ( FP Nowa Wieś)